בגדי בייסיק צנועים לנשים דתיות

ביגוד צנוע

מתחננים נסיעה לירושלים?
חשוב לזכור לבוש צנוע בעת האריזה לנסיעה בירושלים.

זה נכון - התרבות משפיעה על מה שאתה צריך להביא כמעט כמו מזג האוויר.

ירושלים היא המקום לתת לנשמתך להאיר - לא להתהדר בגופך. ענייני לבוש כאן.

מכנסיים קצרים ושרוולים ללא שרוולים אולי לא נכנסים למקום במרכז המסחרי של העיר (ותראו הרבה מהם) אך אוכלוסיית ירושלים היא ברובה דתית ולבוש צנוע חשוב - למעשה, נדרש - באתרים רבים של תיירים גדולים וב שכונות רבות. לכן כשאתם יוצאים לטיולים, הקפידו להתלבש כראוי.

מה מתאים באתר שדורש "ביגוד צנוע?"


למרבה המזל, כללי לבוש צנוע לתיירים מוגדרים בצורה ברורה למדי:

לגברים: מכנסיים ארוכים או לפחות מכנסיים קצרים ארוכים, ללא חולצות ללא שרוולים.

לנשים: צמרות המכסות את עצם הצווארון כלפי מטה עם שרוולים למרפק, וחצאיות ארוכות מספיק בכדי לכסות לפחות את הברכיים. (ללא מכנסיים!)

אנו ממליצים לנשים להביא חצאית ארוכה ארוכה אחת לפחות שניתן לשטוף אותה בתרמיל ולחלק אותה במידת הצורך.

הנה למה.


ביגוד צנוע ותיירות ירושלמית


לכל היותר אתרים קדושים נוצריים, מוסלמים ויהודיים וברובע הארמני, בו מוצגים כללי הצניעה באופן בולט בכניסה לקתדרלת סנט ג'יימס, פשוט לא תתאפשר לך להיכנס אליו אם לא לבושים כראוי.

בכותל המערבי האווירה קצת יותר רגועה. ובכל זאת, מבקרים רבים דואגים לעטוף צעיף סביב כתפיים חשופות כשהם מתקרבים לחומה. לעיתים, אולי תראו נשים מחלקות חצאיות עטופות למבקרות במכנסיים, אך הדבר הופך לנדיר יותר ויותר.

אם מישהו ניגש אליך עם עטיפה, מבקש מכיסוי, או מסרב להכניס אותך לאתר קדוש בגלל שמלתך (או מחסור בה?) אל תיקח אותה באופן אישי. H.R.H. הנסיכה מרגרט עצמה נענתה בכניסה לאחת הכנסיות בהר. של זיתים להופעה בשמלה ללא שרוולים.

עם זאת, סיפורים של נשים לבושות באופן לא צנוע שמסטולים בשכונות יהודיות חרדיות פשוט אינם נכונים. אבל אם אתה הולך לשכונות יהודיות או ערביות דתיות, אתה תגלה כבוד לתושבים על ידי התלבשות כראוי וכך תרוויח את הערכתם וכבודם בתמורה.

אל תחמיץ את מה חדש בירושלים!


הישאר מעודכן בכל מה שחדש בירושלים ובאתר זה. הירשם לעדכון ה- RSS שבראש סרגל הניווט בצד שמאל ולא תחמיץ דבר.

והירשם לניוזלטר החודשי שלנו בחינם כדי להתעדכן בנעשה, כמו גם תגליות חדשות, אירועים עונתיים, סיורים ירושלמים מגניבים ופעילויות מרגשות.

לצפייה בעוד מאמרים מיקצועיים:

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

Jack Kuba הלבשה תחתונה לנשים

טריפל סי - תשתית וספק אינטרנט

מסעדת ng נווה צדק